کازانوا بازار مرکزی انتظامی سود بانکی

کازانوا: بازار مرکزی انتظامی سود بانکی سود سپرده بانک مرکزی اخبار اقتصادی و بازرگانی

۶ کشته و زخمی ، تصادف خونین در محور جویبار-مازندران

برخورد شدید نیسان و پراید در کوهی خیل جویبار باعث کشته شدن ۴ نفر و مصدومیت دو سرنشین این خودورها شد. تصادف خونین در محور جویبار-مازندران/ ۶ ..

ادامه مطلب

ماجرای قتل یک دختر سه ساله در مشهد

بازپرس خاص قتل عمد دادسرای عمومی و انقلاب مشهد ماجرای قتل دختربچه سه ساله خوزستانی در مشهد را تشریح کرد. ماجرای قتل یک دختر سه ساله در مشهد..

ادامه مطلب

بازداشت مسافر فحاش مترو

رییس پلیس متروی پایتخت کشور عزیزمان ایران از دستگیری سارق مسافران اتوبوس برون شهری بعد از درگیری و فحاشی در مترو خبر داد. بازداشت مسافر فحاش م..

ادامه مطلب

قبول داریم که دزدیم،اما جلا را به خاطر توهین به مقدسات کشتیم / ادعای2 متهم به قتل

مردان سارق که با ورود به مغازه فردی دزدی کرده‌ بودند، بعد از دستگیری اعتراف کردند مردی را کشتند چون به مقدسات توهین می‌کرد. ادعای2 متهم به ..

ادامه مطلب

زلزله 4 ریشتری در یاسوج و سی سخت

به گزارش ایسنا، مرکز لرزه نگاری کشور شدت این زمین لرزه را ۴ درجه در مقیاس ریشتر ثبت کرده است. زلزله 4 ریشتری در یاسوج و سی سخت عبارات مه..

ادامه مطلب

در زندان،هم بندهایم به من یاد دادند که قتل را به گردن همسر مقتول بیاندازم / ر بیانات یک قاتل در دادگاه

اردیبهشت‌ سال گذشته زنی به مأموران کلانتری ولنجک خبر داد شوهرش به قتل رسیده ‌است و جسد او را در اتاق‌خواب پیدا کرده‌ است. ر بیانات یک قاتل د..

ادامه مطلب

قتل عام در خیابان یخچال

معاون مبارزه با جرايم جنايي پليس آگاهي پایتخت کشور عزیزمان ایران بزرگ جزئيات جنايتي خانوادگي در خيابان‌هاي يخچال و پاسداران را تشريح کرد. در ساعت 21 شب د..

ادامه مطلب

درگیری خانوادگی در ایلام ۴ کشته داشت

به گزارش مهر؛ در جریان این اتفاق که به علت اختلافات خانوادگی صبحگاه امروز جمعه رخ داد، متاسفانه اعضای ۵ نفره خانواده ای مورد حمله قرار گرفتند که طی..

ادامه مطلب