کازانوا بازار مرکزی انتظامی سود بانکی

کازانوا: بازار مرکزی انتظامی سود بانکی سود سپرده بانک مرکزی اخبار اقتصادی و بازرگانی

گت بلاگز اخبار ورزشی و نتایج مسابقات وریا در ۸۵ درصد بازی‌ها دفاع راست بود/ تیم ملی من را تحت فشار گذاشت ، شفر

سرمربی استقلال منشتر شدن اطلاعیه‌ای نسبت به صحبت‌های کارلوس کی‌روش تصویر العمل نشان داد.

وریا در ۸۵ درصد بازی‌ها دفاع راست بود/ تیم ملی من را تحت فشار گذاشت ، شفر

شفر: وریا در ۸۵ درصد بازی ها دفاع راست بود/ تیم ملی من را تحت فشار گذاشت

عبارات مهم : مسابقه

سرمربی استقلال منشتر شدن اطلاعیه ای نسبت به صحبت های کارلوس کی روش تصویر العمل نشان داد.

به گزارش ایسنا، وینفرد شفر سرمربی استقلال در تصویر العمل به صحبت های کارلوس کی روش اطلاعیه ای صادر کرد که مشروح آن در ادامه می آید:

در ۸۵ درصد مسابقه های ما وریا غفوری به عنوان مدافع راست بازی کرد. هر کسی که مسابقه های لیگ را پیگیری و تماشا کرده باشد از این توصیه آگاه هست. به علاوه این که این مشخص بود ما بعضی مواقع به علت مصدومیت، وریا را به عنوان وینگر راست استفاده کردیم. مهم تر از همه چیز کیفیت خارق العاده وریا غفوری هست. او به خوبی نقش یک دفاع راست را با عملکردی مدرن و محکم به نمایش گذاشت. این بسیار مهم است جهت تحت فشار قرار دادن حریف و توانایی ایجاد موقعیت زیاد جهت تیم. در سال های گذشته فوتبال تغییرات بسیار مهمی داشته هست. عالی ترین راه جهت خارج کردن یک مدافع چپ تهاجمی در جریان مسابقه، یک مدافع راست محکم و تهاجمی هست. همانطور که بازیکنانی مانند کیمیچ و مارسلو فقط عقب نمی ایستند که دفاع کنند. چنین کاری متعلق به گذشته است.

وریا در ۸۵ درصد بازی‌ها دفاع راست بود/ تیم ملی من را تحت فشار گذاشت ، شفر

وریا فوتبال مدرنی بازی می کند. او بسیار پیشرفت کرده و این خیلی خوب هست. من ناراحت و نا امید شدم، به خاطر این که تیم ملی بازیکن من را بعد از بازی با الهلال تحت فشار گذاشت. او و استقلال را تحت فشار گذاشت، از مسیری که به نظر من غیر منصفانه، خارج از شرایط همکاری و مضر جهت ما و بازیکن ما بود ولی آن مساله متعلق به گذشته هست. من امیدوارم در آینده با هم همکاری داشته باشیم به خاطر این که این عالی ترین کار جهت فوتبال کشور عزیزمان ایران است و من باور دارم همه ما یعنی تیم ملی و کلوب ها یک نشانه را دنبال می کنیم که پیشرفت فوتبال کشور عزیزمان ایران است.

ما می توانیم این کار را فقط با هم و با همکاری هم انجام دهیم نه علیه یکدیگر.

سرمربی استقلال منشتر شدن اطلاعیه‌ای نسبت به صحبت‌های کارلوس کی‌روش تصویر العمل نشان داد.

در مورد دروازه بان ها صحبت کنیم. اگر شما دو دروازه بان خوب داشته باشید، باید هر دوی آنها را بازی دهید. این یک حقیقت راحت هست. به عنوان یک مربی باشگاهی این کار من است که همه بازیکنانم را در عالی ترین شکل ممکن حفظ کنم و جهت دروازه بان ها بازی کردن بااهمیت ترین تمرین هست. فلسفه ای که شما می توانید در ایتالیا، اسپانیا و فرانسه ببینید. هیچ تردیدی نمی تواند وجود داشته باشد که حسینی دروازه بان آینده است و عملکرد او در مسابقه های لیگ و مسابقه های بین المللی فوق العاده بود و او شایستگی حضور در تیم ملی را داشت ولی این نظر شخصی من است.

من از بازیکنان ملی مان حمایت می کنم و جهت آنها عالی ترین آرزوها را دارم. این یک تیم فوق العاده، با شخصیت های فوق العاده است و امیدوارم آنها بتوانند به دور بعدی راه پیدا کنند. همان طور که پیش از این هم نشان داده و گفته ام من هیچ صحبت دیگری غیر از احترام جهت تیم ملی و احترام جهت کشور عزیزمان ایران ندارم.

واژه های کلیدی: مسابقه | همکاری | فوتبال | مسابقه | دروازه بان | خارق العاده | اخبار ورزشی و نتیجه های مسابقات

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs