کازانوا بازار مرکزی انتظامی سود بانکی

کازانوا: بازار مرکزی انتظامی سود بانکی سود سپرده بانک مرکزی اخبار اقتصادی و بازرگانی

خرید سکه اخلال در نظام اقتصادی نیست / وکیل دادگستری

یک وکیل دادگستری با اشاره به فردی موسوم به «سلطان سکه» گفت: چنین چیزی اخلال در نظام اقتصادی نیست لیکن اخلال در نظام اقتصادی این است که کسی با رانت یا..

ادامه مطلب

دو- سوم دختران خواستار زندگی مجردی!

بر اساس آمار شرکت ملل متحد سن ازدواج در دنیا اوج رفته است و از حدود ۲۳ سال جهت زنان در سال ۱۹۷۰ به بالای ۲۵ سال و از حدود ۲۷ سال جهت مردان در ۱۹۷۰ به با..

ادامه مطلب

باران شدید در اصفهان، لرستان و یزد ، زیاد کردن دما در نیمه شمالی کشور

خسارات ناشی از سرمای اخیر در ارتفاعات دودانگه ساری‎ در استان مازندران درخت‌های گردو در این منطقه را آسیب زد. زیاد کردن دما در نیمه شمالی کشور/ ..

ادامه مطلب

فراخوان تکمیل اطلاعات دارندگان قبوض ودیعه گذاری حج تمتع سال ۹۷

سازمان حج و زیارت اطلاعیه ای در مورد فراخوان تکمیل اطلاعات دارندگان قبوض ودیعه گذاری حج تمتع سال ۹۷صادر کرد.  فراخوان تکمیل اطلاعات دارندگ..

ادامه مطلب

اعلام آماده‌باش جهت حجِ گران

رییس شرکت حج و زیارت با ارائه گزارشی از اوضاع قیمت افزایشی بعضی خدمات و سوخت در عربستان، به صورت تلویحی نسبت به اثرگذاری آن بر قیمت حج ۹۷، اعلام آماده‌باش کرده..

ادامه مطلب

خوابیدن دهقان فداکار در آی.سی.یو ، قهرمان نوستالوژیک ایرانیان حالش وخیم است

رئیس دانشگاه علوم پزشکی دانشگاه تبریز گفت: ریزعلی خواجوی یا همان دهقان فداکار معروف با 87 سال سن مستعد عفونت‌های ریوی شده است است. قهرمان نوس..

ادامه مطلب

تعطیلی خط 7 مترو، آفت سیاسی کاری را از بین برد

استفاده از خط هفت مترو به تعویق افتاد. این خبری بود که از زمانی این خطر افتتاح شد، بسیاری از اعضای شورای شهر به آن اعتراض کردند. تعطیلی خط 7 مترو، ..

ادامه مطلب

تاثیر راه اندازی دوربین‌های جاده‌ای در کم کردن تخلفات ، کشته‌های جاده

جانشین فرمانده ناجا در مراسم افتتاح 35 مرکز مانیتورینگ در سراسر کشور گفت: با توجه به زیاد کردن تقاضای حمل و نقل دیگر با روش‌های سنتی نمی‌توان برخورد ک..

ادامه مطلب

عضویت معاون زنان رییس جمهور در شورای عالی اداری کشور ، کاهش سن بازنشستگی زنان به ۲۵ سال

معاون امور زنان و خانواده ریاست جمهوری در کانال تلگرامش از کم کردن سن بازنشستگی زنان به ۲۵ سال خبر داد. کاهش سن بازنشستگی زنان به ۲۵ سال/عضویت..

ادامه مطلب

احتمال وزش باد و بارش باران در پایتخت کشور عزیزمان ایران

سازمان هواشناسی آینده نگری کرد:آسمان پایتخت کشور عزیزمان ایران در روز دوشنبه، کمی ابری تا نیمه ابری، همراه با وزش باد و احتمال بارش پراکنده آینده نگر..

ادامه مطلب