کازانوا بازار مرکزی انتظامی سود بانکی

کازانوا: بازار مرکزی انتظامی سود بانکی سود سپرده بانک مرکزی اخبار اقتصادی و بازرگانی

وریا در ۸۵ درصد بازی‌ها دفاع راست بود/ تیم ملی من را تحت فشار گذاشت ، شفر

سرمربی استقلال منشتر شدن اطلاعیه‌ای نسبت به صحبت‌های کارلوس کی‌روش تصویر العمل نشان داد. شفر: وریا در ۸۵ درصد بازی ها دفاع راست بود/ تیم ..

ادامه مطلب

العین را می‌بریم/ همه به دنبال انتقام هستند ، شفر

سرمربی تیم فوتبال استقلال تاکید کرد که تیمش برابر العین در امارات به پیروزی خواهد رسید.  شفر: العین را می بریم/ همه به دنبال انتقام ..

ادامه مطلب

باشگاه نفت پایتخت کشور عزیزمان ایران به پرداخت ۸۲۶ میلیون تومان به علی دایی محکوم شد

شکایت رضا فیض بخش از علیرضا بیرانوند بازیکن تیم پرسپولیس پایتخت کشور عزیزمان ایران بابت حق کارگزاری رد دعوی باشگاه نفت پایتخت کشور عزیزمان ..

ادامه مطلب

روسیه در جام جهانی ۲۰۱۸ قصد دوپینگ داشت / رودچنکوف

رییس سابق آژانس ضد دوپینگ روسیه که پیش از این اطلاعاتی را راجع به دوپینگ شرکت یافته در این کشور افشا کرد، اظهار کرده است که روسیه قصد داشت نمونه دوپین..

ادامه مطلب

به هیچ وجه سیتی را ترک نمی‌کنم / آگوئرو

ستاره آرژانتینی منچستر سیتی به جدایی‌اش از این تیم تصویر العمل نشان داد و تاکید کرد که اصلا به دنبال جدایی نیست. آگوئرو: به هیچ وجه سیتی را ت..

ادامه مطلب

محرومیت عمدی؟! چه کسی چنین کشفی کرده؟ / جپاروف

سرور جپاروف در روزهای ابتدایی سال ۲۰۱۸ اصلاً دوست نداشت راجع به فوتبال و مسائلی غیر از اتفاقات خوب جهت خود و خانواده‌‌اش حرف بزند. جپاروف: م..

ادامه مطلب

تراکتور یحیی، دقایق آخر روشن می‌شود

گلزنی در دقایق نهایی و کسب امتیاز در لحظات انتهایی بازی‌های تراکتورسازی، تبدیل به یکی از ویژگی‌های سرخ‌پوشان تبریز شده است است. تراکتور یحی..

ادامه مطلب

اولتیماتوم حریف آسیایی پرسپولیس به سرمربی‌اش تنها بعد از یک بازی

سران کلوب الاهلی عربستان زنگ خطر را خیلی سریع جهت سرمربی اوکراینی خود به صدا درآوردند. اولتیماتوم حریف آسیایی پرسپولیس به سرمربی اش تنها بعد از یک ..

ادامه مطلب

باید با ابزارهای مدرن جهت جام جهانی آماده شویم/ کی‌روش را حفظ کنیم ، حاج رضایی

کارشناس فوتبال اعتقاد است که کارلوس کی‌روش با افزایش تیم ملی به جام جهانی موفقیت خود را به اثبات رساند و می‌تواند با ماندن در فوتبال کشور عزیزمان ایران نق..

ادامه مطلب

طرح خاص از سوپر مسی را ببینید!

به گزارش خبرانلاین؛ دو گل تماشایی مسی باعث شد او را سوپراستار بی چون چرای بازی با رئال بدانند. BR این طرح را جهت مسی زده است. طرح خاص از سوپر م..

ادامه مطلب